اعطای تسهیلات بانکی با باز پرداخت کوتاه مدت

وام با کارمزد 2% سالانه به صورت قرض الحسنه

1-بدون داشتن میانگین حساب:

در این نوع از تسهیلات اعطایی برای متقاضیان محترم اجرای نیروگاه خورشیدی، امتیاز حساب تا سقف 10 ماه توسط شرکت سروش صنعت نیکاو ایساتیس به متقاضی و مشتری گروه نیکاو داده می‌شود. پس از انجام مراحل اداری تسهیلات و واریز مبالغ مربوطه به حساب شرکت سروش صنعت نیکاو ایساتیس، مراحل نصب و راه‌‌­­اندازی پروژه انجام شده و متقاضی نسبت به پرداخت اقساط خود طی 10 ماه به بانک اقدام خواهد نمود. مشتریان محترم با معرفی نامه شرکت سروش صنعت نیکاو ایساتیس میتوانید از این بند استفاده کنند. سقف وام اعطایی در این شرایط برای هر نفر 60 میلیون تومان است. برای مبالغ بالاتر نیاز به معرفی چند نفر برای یک پروژه می باشد. در این حالت مشتری به عنوان ضمانت 2 ضامن معتبر که دارای اعتبارسنجی بانکی باشند نیازمند است.

2-با داشتن میانگین حساب:

شرایط اجرای این بند دقیقا مشابه شرایط بند 1 است با این تفاوت که تعداد اقساط پرداختی به بانک توسط متقاضی تا 20 الی 30 ماه قابل افزایش است. در این شرایط، مشتری بر اساس معدل حساب خود در بانک طرف قرارداد گروه نیکاو میانگین ماهانه کارکرد حساب خود را به مدت 10 ماه مندرج در بند 1 می افزاید و مدت زمان بازپرداخت وام خود را در این شرایط بین 20 تا 30 ماه افزایش خواهد داد. (اعطای میانگین تا  10 ماه مشابه بند 1 بر عهده شرکت سروش صنعت نیکاو ایساتیس است) مشتریان محترم با معرفی نامه شرکت سروش صنعت نیکاو ایساتیس میتوانید از این بند استفاده کنند. در این حالت مشتری به عنوان ضمانت 2 ضامن معتبر که دارای اعتبارسنجی بانکی باشند نیازمند است.

وام با کارمزد 4% سالانه به صورت قرض الحسنه

در این شرایط متقاضی محترم پس از انعقاد قرارداد با گروه نیکاو، نامه معرفی به بانک را از این مجموعه دریافت نموده و با مراجعه به بانک، وام قرض الحسنه 4 % با بازپرداخت های 12 ماهه و 24 ماهه دریافت می کند. نرخ سپرده گذاری مشتری در این حالت صفر می باشد و مشتری نیاز به داشتن هیچ گونه سپرده بانکی یا امتیاز دریافت وام ندارد. پس از نصب نیروگاه مشتری ملزم به پرداخت اقساط خود می باشد. در این حالت مشتری به عنوان ضمانت وام تا سقف 100 میلیون تومان، به ازای هر 30 میلیون تومان، 1 ضامن معتبر نیاز دارد. برای وام های بالای 100 میلیون تومان داشتن ضمانت ملکی سهل الوصول (مسکونی، اداری یا تجاری) الزامی است.

وام با کارمزد 18% سالانه

در این شرایط متقاضی محترم پس از انعقاد قرارداد با گروه نیکاو، نامه معرفی به بانک را از این مجموعه دریافت نموده و با مراجعه به بانک، وام 18 % با بازپرداخت های 12 ماهه و 24 ماهه دریافت می کند. نرخ سپرده گذاری مشتری در این حالت 15% مبلغ وام می باشد و مشتری نیاز به داشتن هیچ گونه  امتیاز دریافت وام ندارد. پس از نصب نیروگاه مشتری ملزم به پرداخت اقساط خود می باشد. در این حالت مشتری به عنوان ضمانت وام تا سقف 100 میلیون تومان، به ازای هر 30 میلیون تومان، 1 ضامن معتبر نیاز دارد. برای وام های بالای 100 میلیون تومان داشتن ضمانت ملکی سهل الوصول (مسکونی، اداری یا تجاری) الزامی است.

مدارک مورد نیاز:

1-قرارداد PPA  با اداره توزیع برق (معرفی­ نامه توسط شرکت انجام می‌شود)(2 نسخه)

2-کپی کارت ملی و شناسنامه(2 نسخه)

3-حداقل مبلغ 50.000 تومان بابت افتتاح حساب

4-تکمیل فرم بازدید و واریز مبلغ 150.000 تومان بابت حق الزحمه بازید و طراحی نیروگاه (در صورت داشتن قرارداد این مبلغ از حساب کسر می گردد)

5-تکمیل فرم افتتاح حساب

6-داشتن فیش حقوقی یا جواز کسب برای اعتبار سنجی از محل کار متقاضی (نیاز نیست فیش حقوقی دولتی باشد)

7-قبض برق و آب

8-کپی از سند مالکیت یا گواهی حق انتفاع

9-یک قطعه عکس

10-داشتن ضامن حقوقی یا بازاری حداقل دو نفر با اعتبار حساب مناسب و بدون چک برگشتی

به ما ایمیل بفرستید

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

شماره تماس :

035-3821-0652

داخلی 3

تلفن همراه:

09107800630

09135243417

IT@nikavgroup.com

مدیر روابط عمومی و تبلیغات
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *